VI Sympozjum Dydaktyki Języka Hiszpańskiego jako Obcego w Polsce „Odkrywanie nowych światów, otwieranie nowych terytoriów”

24.09.2024 - 11:51 aktualizacja 24.09.2024 - 11:51
Redakcja: kajastruzyk

W dniach 25 i 26 października 2024 roku w Instytucie Cervantesa w Krakowie odbędzie się VI Sympozjum Dydaktyki Języka Hiszpańskiego jako Obcego pt. „Odkrywanie nowych światów, otwieranie nowych terytoriów”. Sympozjum, skierowane do nauczycieli oraz studentów związanych z językiem hiszpańskim, łączy wiedzę teoretyczną na temat najnowszych badań w dziedzinie dydaktyki z jej praktycznym zastosowaniem na lekcji języka obcego.

Organizatorami wydarzenia są: Uniwersytet Śląski (reprezentowany przez panią dr Cecylię Tatoj z Instytutu Językoznawstwa), Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Instytut Cervantesa w Krakowie.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Instytutu Cervantesa w Krakowie pod adresem: https://gestionportales.cervantes.es/comunes/asp/informacion_curso.asp?codcentro=61&codcurso=226

flaga hiszpanii