Cóż po nas w czasie wojny? Spontaniczna refleksja reprezentantów nauk humanistycznych i społecznych

10.03.2022 - 11:11, aktualizacja 10.03.2022 - 11:14
Redakcja: am
W związku z wojną toczącą się w Ukrainie, chcielibyśmy dołożyć pomocową cegiełkę akademicką poprzez dyskusję ekspercką nad tą brutalną zmianą naszego świata. Dlatego też pragniemy zaprosić Państwa do udziału w debacie nt. „Cóż po nas w czasie wojny? Wojna w Ukrainie w spontanicznej refleksji reprezentantów nauk humanistycznych i społecznych”, która odbędzie się 11.03.2022 r. od godziny 17:00 na platformie MS TEAMS (kod: rvasxmt).
Debatę rozpoczną prelekcje zaproszonych specjalistów:
  • dr Magdalena M. Baran (filozofia – etyka wojny),
  • dr Barbara Czardybon (psychoterapia),
  • dr Mirosław Czerwiński (ekonomia),
  • dr Aleksander Kopka (filozofia – filozofia polityki),
  • dr Tomasz Okraska (politologia),

a następnie będzie możliwość wzięcia udziału w dyskusji otwartej dla społeczności akademickiej.

Wydarzenie poprowadzi dr hab. Piotr Machura, prof. UŚ.
Serdecznie zapraszamy i w razie pytań prosimy o kontakt. Nadmieniamy, że osoby spoza UŚ mogą dołączyć do debaty po wcześniejszym kontakcie mailowym (osoby takie będą ręcznie dodawane do spotkania):
Michał Tadeusz Noworyta: mnoworyta@us.edu.pl
Maciej Stanek: maciej.stanek@us.edu.pl