Konferencja pt. „Nauczyciele – Nauczycielom”

03.11.2021 - 16:21, aktualizacja 03.11.2021 - 16:21
Redakcja: am

Uniwersytet Śląski w Katowicach organizuje konferencję naukową pt. „Nauczyciele – Nauczycielom”, skierowaną do nauczycieli, studentów oraz uczniów. Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie w auli im. Kazimierza Lepszego przy ul. Bankowej 12 w Katowicach. Spotkanie poprowadzi dr Marta Mamet-Michalkewicz z Wydziału Humanistycznego UŚ. Konferencję otworzą rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Ryszard Koziołek, zastępca prezydenta miasta Katowice Mariusz Skiba oraz prorektor ds. kadry prof. dr hab. Ewa Jarosz.

Szczegóły konferencji

Konferencja ma charakter dydaktyczny i jest częścią projektu pozakonkursowego „Śląska Szkoła Ćwiczeń” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (POWER).

W inicjatywie bierze udział około 120 nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych województwa śląskiego. W ramach projektu nauczyciele akademiccy UŚ organizują szkolenia, warsztaty, konsultacje indywidualne oraz seminaria dla nauczycieli.

graficzne przedstawienie 6 nauczycieli