Wykład gościnny pt. „Eine zerstörte Welt: ‘Negerhandel, Krieg, Ehe!’ Rahel Levin Varnhagen heute gelesen”

19.05.2021 - 11:34, aktualizacja 20.05.2021 - 17:05
Redakcja: mn

Szanowni Państwo,

w imieniu prof. Jörga Paulusa (Bauhaus Universität Weimar) oraz swoim a także w imieniu zespołu badawczego realizującego projekt „Pisarki z Kolekcji Varnhagena – listy, dzieła, relacje” chciałabym zaprosić Państwa na wykład gościnny pt. „Eine zerstörte Welt: ‘Negerhandel, Krieg, Ehe!’ Rahel Levin Varnhagen heute gelesen”, który odbędzie się 27 maja 2021 roku w godzinach 18:30-20:00 na internetowej platformie ZOOM.

Naszym gościem będzie pani prof. Barbara Hahn z Vanderbilt University (Nashville, TN), wybitna badaczka pisarstwa Rahel Varnhagen oraz wydawczyni jej dzieł, częsty gość Biblioteki Jagiellońskiej w Krakowie.

Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o kontakt poprzez adres projektu female.writers.vaco@uj.edu.pl (prześlemy link do spotkania).

Jadwiga Kita-Huber

Rahel Levin Varnhagen heute gelesen Online-Format