Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Humanistyczny

Dyżury pracowników i współpracowników w sesji zimowej w roku akademickim 2019/2020

godz.13.00-13.45

 

dr hab. Monika Bielińska (p. 4.20)
monika.bielinska@us.edu.pl
środy

dr Monika Blidy (p. 4.12)
monika.blidy@us.edu.pl
środy

dr Agata Borek (p. 4.12)
agata.borek@us.edu.pl
piątki

dr Marzena Będkowska-Obłąk (p. 3.31)
marzena.bedkowska-oblak@us.edu.pl
czwartki

mgr Piotr Cieśla (p. 3.32)
piotr.ciesla@us.edu.pl
środy

mgr Aleksandra Cierpisz (p. 3.31)
aleksandra.cierpisz@us.edu.pl
piątki

dr hab. Karsten Dahlmanns (p. 4.20)
karsten.dahlmanns@us.edu.pl
środy

dr hab. prof. UŚ Renata Dampc-Jarosz (p. 4.30)
renata.dampc-jarosz@us.edu.pl
wtorki

dr Justyna Dolińska (p. 3.31)
justyna.dolinska@us.edu.pl
czwartki

dr hab. Zbigniew Feliszewski (p. 4.13)
zbigniew.feliszewski@us.edu.pl
czwartki

dr Jolanta Gładysz (p. 3.25)
jolanta.gladysz@us.edu.pl
poniedziałki

dr Mariusz Jakosz (p. 4.32)
mariusz.jakosz@us.edu.pl
wtorki

mgr Romuald Jędruszczak (p. 4.12)
romuald.jedruszczak@us.edu.pl
wtorki

prof. zw. dr hab. Jan Iluk (p. 4.13)
jan.iluk@us.edu.pl
wtorki

dr Krzysztof Kłosowicz (p. 3.25)
krzysztof.klosowicz@us.edu.pl
wtorki

dr Renata Kozieł (p. 3.25)
renata.koziel@us.edu.pl
poniedziałki

dr Annett Krakow (p. 4.12)
annett.krakow@us.edu.pl
czwartki

dr hab. Grażyna Krupińska (p. 4.12)
grazyna.krupinska@us.edu.pl
tygodnie parzyste: środy
tygodnie nieparzyste: piątki

dr Aleksandra Łyp-Bielecka (p. 3.31)
aleksandra.lyp-bielecka@us.edu.pl
środy

dr hab. Ewa Mazurkiewicz (p. 3.25)
ewa.mazurkiewicz@us.edu.pl
czwartki

dr Wacław Miodek (p. 3.31)
waclaw.miodek@us.edu.pl
środy

dr hab. Nina Nowara-Matusik (p. 4.12)
nina.nowara-matusik@us.edu.pl
wtorki 

mgr Krzysztof Pędzich (p. 3.32)
krzysztof.pedzich@us.edu.pl
piątki

dr Małgorzata Płomińska (p. 3.31)
malgorzata.plominska@us.edu.pl
wtorki

dr Barbara Pogonowska (p. 3.32)
barbara.pogonowska@us.edu.pl
czwartki

dr Magdalena Popławska (p. 4.12)
magdalena.poplawska@us.edu.pl
poniedziałki

dr hab. Robert Rduch (p. 4.20)
robert.rduch@us.edu.pl
środy

mgr Alan Rymarczyk (p. 4.12)
alan.rymarczyk@us.edu.pl
piątki 

dr hab. Michał Skop (p. 4.12)
michal.skop@us.edu.pl
środy

dr Elisabeth Venohr (p. 3.21)
elisabeth.venohr@us.edu.pl
czwartki

mgr Adam Wojtczak (p. 3.32)
adam.wojtczak@us.edu.pl
piątki

dr hab. Iwona Wowro (p. 3.25)
iwona.wowro@us.edu.pl
poniedziałki

dr Grażyna Zenderowska-Korpus (p. 3.31)
grazyna.zenderowska-korpus@us.edu.pl
wtorki

 

 

return to top