Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Humanistyczny

Wykaz opiekunów  lat na filologii słowiańskiej w roku akademickim 2019/2020

Studia stacjonarne I stopnia SS1

I rok filologia czeska – dr Joanna Derdowska     joanna.derdowska@us.edu.pl

I rok filologia chorwacka – dr Paulina Pycia-Košciak            paulina.pycia@us.edu.pl

I rok filologia słowacka – dr Magdalena Błaszak            magdalena.blaszak@us.edu.pl                                                                    

II rok filologia czeska – dr Małgorzata Kalita              malgorzata.kalita@us.edu.pl

II rok filologia chorwacka – dr Antonina Kurtok                antonina.kurtok@us.edu.pl

II rok filologia słowacka – dr Monika Gawlak                 monika.gawlak@us.edu.pl   

 

III rok filologia czeska – dr Sylwia Sojda                      sylwia.sojda@us.edu.pl

III rok filologia chorwacka – dr Katarzyna Majdzik-Papić

III rok filologia słowacka – dr Marta Buczek                     marta.buczek@us.edu.pl

III rok filologia serbska – dr hab. Joanna Mleczko            joanna.mleczko@us.edu.pl

 

Studia stacjonarne II stopnia SS2

I rok filologia chorwacka – dr hab. Leszek Małczak            leszek.malczak@us.edu.pl

I rok filologia czeska – dr hab. Dariusz Tkaczewski            dariusz.tkaczewski@us.edu.pl

I rok filologia słowacka – dr Marta Buczek                     marta.buczek@us.edu.pl

 

II rok filologia chorwacka – dr Antonina Kurtok                antonina.kurtok@us.edu.pl

II rok filologia czeska – dr hab. Lucyna Spyrka           lucyna.spyrka@us.edu.pl

 

return to top