Wydział Nauk Przyrodniczych

Wydział Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego członkiem Śląskiej Izby Turystyki oraz Izby Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej.

29.09.2020 - 11:00 aktualizacja 29.09.2020 - 11:02
Redakcja: szczepansamulewicz

W dniu 25 września 2020 roku w Koszęcinie, w ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki, który przypada 27 września każdego roku, wręczono certyfikat potwierdzający przystąpienie Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego do Śląskiej Izby Turystyki oraz Izby Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej.

Certyfikat z rąk Prezes Śląskiej Izby Turystyki Pani Jadwigi Wieczorek odebrał dr hab. Sławomir Sitek.

Członkostwo w Izbie umożliwia kontakt z wieloma podmiotami z branży turystycznej, co ma szczególne znacznie dla procesu kształcenia na kierunku turystyka i geografia. Członkowie Śląskiej Izby Turystycznej to potencjalne miejsca odbywania praktyk zawodowych studentów naszego wydziału.

return to top