Wydział Nauk Przyrodniczych

Prof. Piotr Skubała ekspertem w sieci Team Europe.

27.10.2022 - 10:32 aktualizacja 27.10.2022 - 10:32
Redakcja: szczepansamulewicz

Prof. Piotr Skubała z Wydziału Nauk Przyrodniczych został nowym ekspertem w sieci Team Europe. Team Europe jest siecią około 350 ekspertów i ekspertek od spraw europejskich, funkcjonującą w krajach członkowskich Unii Europejskiej i stanowi integralną część systemu informowania obywateli o pracy instytucji unijnych, unijnym prawie oraz wszelkich innych zagadnieniach dotyczących funkcjonowania Unii Europejskiej. Sieć Team Europe, koordynowana przez Dyrekcję Generalną ds. Komunikacji Społecznej Komisji Europejskiej, powstała w odpowiedzi na potrzeby obywateli, którzy próbując znaleźć wiarygodnych i kompetentnych ekspertów, potrafiących w sposób ciekawy i klarowny podjąć się występowania przed szeroką publicznością, często napotykali na trudności.

Team Europe Polska: https://teameurope.pl/