VII Tydzień Pracy Socjalnej

03.03.2021 - 09:36 aktualizacja 04.03.2021 - 08:13
Redakcja: violettakulik

W dniach 15 – 21 marca obchodzimy na Wydziale Nauk Społecznych VII Tydzień Pracy Socjalnej – wydarzenie organizowane pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Szkół Pracy Socjalnej.

Zapraszamy Studentki i Studentów kierunku praca socjalna, a także osoby zainteresowane tematyką dotyczącą wsparcia i pomocy organizowanej na rzecz społeczeństwa. W trakcie całego tygodnia zaplanowano spotkania ze specjalistami z różnych obszarów pracy socjalnej, którzy w formie warsztatowej przedstawią specyfikę swojej pracy i podzielą się sposobami radzenia sobie w sytuacji pandemii.
Cykl spotkań otwiera dyskusja panelowa z udziałem praktyków – doktorantów Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego oraz przedstawicieli trzeciego sektora podejmująca temat trudności, wyzwań, a także sukcesów i dobrych praktyk w działaniach podjętych w czasie pandemii. Spotkanie będzie również okazją do porozmawiania o oczekiwanym i otrzymanym wsparciu, a także o potrzebach pracy socjalnej wynikających z sytuacji kryzysowej związanej z pandemią.

Osoby zainteresowane udziałem w panelu dyskusyjnym prosimy o zgłoszenie poprzez dedykowany formularz (ikonka na plakacie interaktywnym) Tydzień Pracy Socjalnej formularz

Plakat – wydarzenie – VII Tydzień Pracy Socjalnej – LINK
Plakat – dyskusja panelowa – LINK

plakat promujacy wydarzenie VII Tydzień Pracy Socjalnej      Plakat promujacy wydarzenie VII Tydzień Pracy Socjalnej