Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Społecznych

„Otoczenie przyjazne seniorom: mieszkanie, infrastruktura, miasto” – seminarium

12.05.2022 - 11:05 aktualizacja 12.05.2022 - 11:07
Redakcja: violettakulik

Interesuje Cię tematyka dostępności przestrzeni miejskiej i mieszkalnej dla osób starszych?
Chcesz poznać najlepsze standardy projektowania przestrzeni dla seniorów?
Poszukujesz konkretnej wiedzy, możliwości wymiany doświadczeń czy dyskusji?

Nasz wydział wspólnie z Wyższą Szkołą Humanitas w Sosnowcu, w ramach inicjatywy Obserwatorium Procesów Miejskich i Metropolitalnych, zapraszają na seminarium pn. „Otoczenie przyjazne seniorom: mieszkanie, infrastruktura, miasto”. Seminarium odbędzie się 26 maja 2022 r. o godz. 10:00 za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Wydarzenie jest częścią organizowanego cyklicznie przedsięwzięcia Obserwatorium pod nazwą Akademia Samorządowa, którego celem jest propagowanie fachowej wiedzy i budowanie współpracy przedstawicieli środowiska społeczno-gospodarczego ze światem nauki. Tematyka nadchodzącego seminarium koncentruje się wokół kształtowania przestrzeni pod kątem potrzeb osób starszych, obejmując zagadnienia dostępności przestrzeni i infrastruktury miejskiej, w tym instytucji publicznych, oraz projektowania przyjaznej przestrzeni mieszkalnej.

Zachęcamy serdecznie do dyskusji i wymiany doświadczeń!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia udziału można dokonać do 25 maja br. włącznie, formularz dostępny pod linkiem >>>. Link umożliwiający dołączenie do wydarzenia na platformie ClickMeeting zostanie Państwu przesłany na adres mailowy podany w procesie rejestracji.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z p. Zuzanną Neuve-Église: zuzanna.neuve-eglise@us.edu.pl (tel. 32 359 18 16).

 

Plakat z wydarzenia

return to top