Dr Monika Szynol w Team Europe!

24.11.2022 - 12:26 aktualizacja 25.11.2022 - 09:25
Redakcja: violettakulik

Team Europe to zespół ekspertów, których zadaniem jest informowanie o funkcjonowaniu i politykach Unii Europejskiej, a wśród nich dr Monika Szynol z naszego wydziału. Zespół został powołany przez Komisję Europejską w odpowiedzi na potrzeby obywateli, poszukujących rzetelnych informacji o UE. Należą do niego nauczyciele akademiccy, pracownicy think-tanków, organizacji pozarządowych oraz przedstawiciele sektora publicznego i prywatnego z 11 państw członkowskich Unii Europejskiej.

Team Europe uzupełnia działalność innych sieci informacyjnych – Punktów Informacji Europejskiej oraz Centrów Dokumentacji Europejskiej – działających w ramach Europe Direct. Zespół krajowy koordynowany jest przez Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce.

Więcej informacji: www.teameurope.pl

dr Monika Szynol