IX Ogólnopolski Tydzień Pracy Socjalnej

09.03.2023 - 10:42 aktualizacja 10.03.2023 - 07:34
Redakcja: violettakulik

IX Ogólnopolski Tydzień Pracy Socjalnej, organizowany pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Szkół Pracy Socjalnej oraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Województwa Śląskiego, obędzie się w dniach 20-25 marca br. (ul. Bankowa 11, Katowice) pod hasłem „Walka z mitami i stygmą w polskiej pracy socjalnej”.

W programie zaplanowano spotkania z osobami, które na co dzień zaangażowane są w działania na rzecz osób potrzebujących wsparcia. Udział w wydarzeniu to ponadto okazja, aby docenić tę niezwykle potrzebną i ważną społecznie profesję, jaką jest zawód pracownika socjalnego.

Na wydarzenie zapraszamy studentki i studentów kierunku praca socjalna, a także osoby zainteresowane tematyką, dotyczącą wsparcia społecznego.

Program szczegółowy IX TPS

plakat z programem wydarzenia