Warsztaty online pt. „Jak nie wpaść w pułapki stereotypów, wychowując lub pracując z dziećmi”

23.03.2023 - 13:06 aktualizacja 23.03.2023 - 13:06
Redakcja: violettakulik

28 marca 2023 r. w godz. 17:00–19:00 odbędą się warsztaty online pt. „Jak nie wpaść w pułapki stereotypów, wychowując lub pracując z dziećmi”, które poprowadzi Aleksandra Dzierzawska z Fundacji Kosmos dla Dziewczynek

Warsztat pokazuje – na podstawie danych z badań naukowych – jak stereotypy oddziaływają na dzieci od najwcześniejszych lat i jakie to ma przełożenie na ich samoocenę, poczucie własnej wartości czy wybory. Uświadamia, jak stereotypy wpływają na ich przyszłość, a zatem przyszłość naszego świata.

Zapisy odbywają się poprzez formularz:

Spotkanie odbywa się w ramach projektu prowadzonego wspólnie przez Uniwersytet Śląski oraz Miasto Katowice, przy wsparciu Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci (UNICEF).

plakat wydarzenia