Pomagamy dzieciom z Buczy!- akcja na WNS

22.05.2023 - 08:22 aktualizacja 22.05.2023 - 08:48
Redakcja: violettakulik

Nasz wydział dołączył do akcji Fundacji Wolne miejsce i wspólnie organizujemy Dzień Polskiej Kultury oraz Międzynarodowy Dzień Dziecka w Buczy!

W dniu 28 maja br. w buczańskim parku miejskim, odbędzie się wspólne gotowanie dla uczestników wydarzenia, połączone z atrakcjami i animacjami.

Jak można pomóc?

Zbiórka słodyczy, nowych zabawek (niedużej wielkości), kolorowanek, gier, artykułów plastycznych prowadzona jest w sieci sklepów społecznych i socjalnych „Spichlerz” (Katowice, ul. Tysiąclecia 82 i Świdnicka 25, Tychy, ul. Piłsudskiego 8;,Warszawa, ul. Modzelewskiego 71)

oraz na ul. Bankowej 11 i Grażyńskiego 53 – kosze przy wejściu do piątku 26 maja br.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Moniką Szpoczek –  tel. 732663943.

Plakat z dziećmi na łace