Przypomnienie o remoncie akademików w Ligocie/Thermal modernisation of student residence halls

17.05.2021 - 15:27, aktualizacja 17.05.2021 - 15:27
Redakcja: mariamichniowska

Przypominamy, że od 1 lipca 2021 r. rozpocznie się planowana wcześniej termomodernizacja DS 2 i DS 7 na Osiedlu Akademickim w Katowicach-Ligocie. W związku z tym mieszkańcy DS 2 i DS 7 muszą obowiązkowo wykwaterować się najpóźniej do 30 czerwca br. Nie ma możliwości pozostania w tych domach studenckich nawet przez jeden dzień dłużej. Istnieje natomiast ewentualność przeprowadzki do DS 1 w Katowicach-Ligocie lub do akademików w Sosnowcu.

Osoby zainteresowane przeniesieniem się do innego DS powinny zgłosić się mailowo do administratorów DS, w których obecnie mieszkają. W pierwszej kolejności z przeprowadzki będą mogli skorzystać studenci UŚ, którzy mają uregulowane wszystkie płatności za pobyt w DS.

Więcej informacji na stornie: https://us.edu.pl/student/komunikaty/przypomnienie-o-remoncie-akademikow-w-ligocie/?fbclid=IwAR1sbH7uoFokhEQIEyGMYgvgIRjHQysky4XR9TPuXQazlcwww6fcxzcnWaU