Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Nauk Społecznych

Wybory do Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów

Szanowni Państwo
25 listopada 2021 roku (czwartek) o godzinie 17:15 odbędzie się spotkanie wyborcze Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów. Wybrani zostaną członkowie Rady na nową kadencję oraz przedstawiciel doktorantów w Senacie UŚ.
Spotkanie odbędzie się w formie stacjonarnej w katowickim kampusie Uniwersytetu, w budynku przy ul. Bankowej 14 w Sali 213 (Aula Kopernika).
W wyborach w formie czynnej i biernej mogą brać udział wszyscy doktoranci, zarówno ze Szkół Doktorskich UŚ, jak również osoby realizujące doktorat w ramach studiów doktoranckich w Uniwersytecie.
Udział w spotkaniu wyborczym (zarówno czynny i bierny) nie wymaga wcześniejszej rejestracji.
Zachęcamy do czynnego udziału w wyborach doktorantów na wszystkich latach kształcenia – Rada złożona z doktorantów na różnym etapie kształcenia oraz reprezentujących różne obszary będzie najbardziej kompetentna, żeby działać na rzecz środowiska.
Szczegóły dotyczące wyborów zamieszczone są w Regulaminie Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Śląskiego i Ordynacji Wyborczej stanowiącej załącznik do regulaminu (http://bip.us.edu.pl/regulamin/regulamin-samorzadu-dokt).
W razie wystąpienia pytań zapraszamy do kontaktu: doktoranci@us.edu.pl

Stypendia - kryteria

Kryteria do uzyskania stypendium doktoranckiego na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego dla dyscyplin: pedagogika, psychologia, socjologia oraz nauki polityce.

Kryteria do uzyskania stypendium doktoranckiego

 

Kryteria do uzyskania zwiększenia stypendium z dotacji projakościowej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego dla dyscyplin: pedagogika, psychologia, socjologia oraz nauki polityce.

Kryteria do uzyskania zwiększenia stypendium z dotacji projakościowej

return to top