Udział w konferencji na amerykańskim uniwersytecie UCLA – dr Sylwia Szostak

22.11.2021 - 09:59 aktualizacja 22.11.2021 - 10:17
Redakcja: violettakulik

Dr Sylwia Szostak weźmie udział w konferencji na amerykańskim uniwersytecie UCLA. Jej panel poświęcony jest kontekstowi powstania serialu Wiedźmin. Nie jest to tradycyjna konferencja naukowa, gdyż celem spotkania jest konstruktywny dialog między badaczami telewizji a praktykami branżowymi. W panelu dr Szostak towarzyszyć będzie Karol Żbikowski, CEO firmy Platige Image oraz Mateusz Tokarz, VFX supervisor, którzy pracowali przy produkcji dwóch sezonów serialu. Wydarzenie organizowane jest przez czołowych badaczy mediów – Denise Mann oraz Henry’ego Jenkinsa.

Konferencja odbędzie się 3 grudnia br., a panel o Wiedźminie rozpocznie się 20:30 naszego czasu.
Dołączyć do live streamingu z wydarzenia można poprzez dodanie swojego adresu mailowego do RSVP, który znajduje się w poniższym linku: