IV Spotkanie Międzynarodowe wieńczące projekt „Innovation and Transformation in Education”

14.06.2022 - 09:02 aktualizacja 14.06.2022 - 09:06
Redakcja: violettakulik

Włoska Apulia. To tam odbyło się IV Spotkanie Międzynarodowe, wieńczące projekt: „Innovation and Transformation in Education”.

Nasz wydział reprezentowały: dr Magdalena Christ i mgr Karolina Skop (koordynator projektu) z Instytutu Pedagogiki oraz mgr Zuzanna Neuve-Église z Biura Ewaluacji i Obsługi Instytutów.

Pierwszego dnia delegatki odwiedziły placówki edukacyjne oraz Uniwersytet w Bari, podejmując temat współpracy międzynarodowej między uczelniami. Drugi dzień spotkania obejmował wizytę w Santeramo in Colle, gdzie gospodarzami wydarzenia byli przedstawiciele władz miejskich.

Reprezentantki Wydziału Nauk Społecznych UŚ w Santermo in Colle (od lewej: mgr Zuzanna Neuve-Église, dr Magdalena Christ, mgr Karolina Skop)

Od lewej: mgr Zuzanna Neuve-Église, dr Magdalena Christ, mgr Karolina Skop w Santermo in Colle

Reprezentantki Wydziału Nauk Społecznych UŚ przed Università degli Studi di Bari Aldo Moro we Włoszech (od lewej: mgr Zuzanna Neuve-Église, dr Magdalena Christ, mgr Karolina Skop)

Od lewej: mgr Zuzanna Neuve-Église, dr Magdalena Christ, mgr Karolina Skop przed Università degli Studi di Bari Aldo Moro we Włoszech