Jak wygląda praca w Służbie Więziennej? – spotkanie z Funkcjonariuszami Aresztu Śledczego w Katowicach

07.03.2023 - 13:53 aktualizacja 07.03.2023 - 13:53
Redakcja: violettakulik

Jak wygląda praca w Służbie Więziennej?

Zapraszamy studentów pedagogiki i psychologii na spotkanie z Funkcjonariuszami Aresztu Śledczego w Katowicach, które odbędzie się na ul. Grażyńskiego 53 w auli J. Pietera w dniu 22 marca (środa), godz. 12.00-13.30.

Służba Więzienna to trzecia co do wielkości służba mundurową w Polsce. Obecnie zatrudnienie w SW znajduje prawie 3 tyś. funkcjonariuszy i pracowników cywilnych. Podczas spotkania na Wydziale Nauk Społecznych przedstawiciele Aresztu Śledczego w Katowicach opowiedzą o specyfice pracy w więziennictwie oraz perspektywach zawodowych dla pedagogów i psychologów, którzy mogą znaleźć zatrudnienie m.in. w działach penitencjarnych. Na spotkanie zapraszamy osoby zainteresowane pracą w Służbie Więziennej, a także studentów zainteresowanych tematyką pedagogiki i psychologii resocjalizacyjnej.

obrazek przedstawia rękę trzymającą białą kartkę, druga ręka trzyma lupę