Filmowe spotkania z psychologią – pokaz filmu „Brainwashed: seks, kamera, władza” połączony z dyskusją

13.03.2023 - 07:46 aktualizacja 13.03.2023 - 07:46
Redakcja: violettakulik

We wtorek 28 marca o godz. 17.30 w kinie studyjnym Światowid (ul. 3 Maja 7, Katowice) odbędzie się pokaz filmu „Brainwashed: seks, kamera, władza” (107 min). Wydarzenie organizowane jest w ramach cyklu „Filmowe spotkania z psychologią”.

Więcej informacji o filmie: https://swiatowid.katowice.pl/movies/filmowe-spotkania-z-psychologia-brainwashed-seks-kamera-wladza/

Dyskusję po filmie poprowadzi dr Agnieszka Skorupa, psycholog z Instytutu Psychologii, Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Kino Światowid jest prowadzone przez instytucję kultury Samorządu Województwa Śląskiego „Instytucję Filmową – Silesia Film”.

kino, kurtyna