Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Zaproszenie na Zjazd Letni SMPTChem

16.05.2022 - 09:29 aktualizacja 16.05.2022 - 09:55
Redakcja: jp

W imieniu Zarządu Sekcji Młodych Polskiego Towarzystwa Chemicznego (SMPTChem) serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów, młodych naukowców oraz studentów na Zjazd Letni SMPTChem!

O Konferencji

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii. W konferencji corocznie biorą udział najzdolniejsi studenci i doktoranci, przedstawiciele większości Polskich uczelni wyższych. W trakcie konferencji będą miały miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego. Konferencja ma także na celu umożliwienie studentom nawiązania kontaktów naukowych poprzez udział w referatach zaproszonych znanych, polskich chemików.

Termin: od 29.06.2022 r. do 03.07.2022 r.
Miejsce: Szczecinek
Rejestracja: Formularz rejestracyjny – Zjazdy SMPTChem