Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Zaproszenie na Noc Innowacji | 22 października w formule hybrydowej

04.10.2022 - 14:14 aktualizacja 15.11.2022 - 10:14
Redakcja: jp

Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości, poznaj sztuczną inteligencję i zobacz od kuchni jak powstają innowacje. Przeżyj wyjątkowe spotkania z nowymi technologiami, odwiedź najważniejsze ośrodki naukowe w Polsce i porozmawiaj o tym jak może wyglądać świat przyszłości z ludźmi, którzy aktywnie go tworzą.

W imieniu Fundacji DigitalPoland serdecznie zapraszamy na kolejną już Noc Innowacji, która odbędzie się w dniu 22 października 2022 r.  w ramach DIGITAL FESTIWAL 2022. Wydarzenie jest bezpłatne, w formule online oraz stacjonarnej.

Podczas Nocy Innowacji otwarte zostaną zaplecza i kuluary parków technologicznych, uniwersytetów, innowacyjnych firm oraz inkubatorów przedsiębiorczości. W ten dzień zajrzycie tam, gdzie na co dzień działają najlepsi z najlepszych. Naukowcy i wynalazcy pokażą nad czym obecnie pracują, odpowiedzą na Wasze pytania oraz pokażą, jak podążać ścieżką innowacji. W trakcie warsztatów, wycieczek i spotkań, będzie można zobaczyć jak wiedza i doświadczenie wyglądają w praktyce.

Zachęcamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w wydarzeniu.