Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

17.03.2023 - 15:11 aktualizacja 17.03.2023 - 15:23
Redakcja: jp
Tagi: it4she

Zachęcamy wszystkie studentki, doktorantki i absolwentki kierunków ścisłych, technicznych i informatycznych do aplikowania do programu mentoringowego IT FOR SHE. W edycji 2023 dostępnych jest aż 55-ciu wyjątkowych Mentorów z najlepszych firm technologicznych!

Wyboru Mentora i rejestracji można dokonać na stronie: www.itforshe.pl. W ramach programu można będzie rozwinąć różnorodne umiejętności z zakresu: programowania, zarządzania projektami, planowania kariery zawodowej, czy też przywództwa. Wszystko to w ramach wyjątkowej, indywidualnej relacji z ekspertami z najlepszych firm IT!

Celem programu  IT for SHE jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej, poprzez pomoc utalentowanym studentkom kierunków związanych z nowymi technologiami w wejściu na rynek pracy.
Więcej na stronie programy IT FOR SHE: www.itforshe.pl

Zgłoszenia można przesyłać do dnia 10 kwietnia br.: https://bit.ly/ITforSHE2023