Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Dzień Otwarty Instytutu Fizyki

24.01.2020 - 15:46, aktualizacja 24.01.2020 - 15:46
Redakcja: Marcin Łaciak

Serdecznie zapraszamy do udziału w Dniu Otwartym Instytutu Fizyki, który odbędzie się 26 lutego 2020r. Dzień Otwarty skierowany jest do uczniów szkół średnich zainteresowanych studiowaniem na kierunkach związanych z fizyką oraz osób, które w przyszłości chciałyby kontynuować naukę w Szkole Doktorskiej.

W trakcie Dnia Otwartego dowiedzą się Państwo wielu szczegółów o możliwościach jakie oferujemy:

• Studia w jednym z czołowych instytutów fizyki w Polsce.
  • Światowy poziom badań grup badawczych w wielu dyscyplinach naukowych (teoria, eksperyment).
  • Współpraca z ośrodkami naukowymi w kraju i za granicą.
  • Udział w popularnych wykładach oraz pracach towarzystw fizycznych.
  • Możliwość realizacji indywidualnych programów studiów.
  • Swobodny dostęp studentów do otwartych na współpracę dydaktyczną i naukową pracowników IF UŚ (udział w projektach dydaktycznych i badawczych).
  • Studia na Śląsku, oryginalnym regionie Polski, dynamicznie rozwijającą się aglomeracją.