Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Redakcja: jp
Tagi: poniedziałek z IT

Piotr Nowak i Jerzy Feliszewski

Agile, CI/CD, DevOps, BitBucket, .NET, C#…?

Spotkanie o tym jak sprawnie zarządzać rozwojem aplikacji.
W zależności od potrzeb, aplikacje mogą mieć postać prostych, interaktywnych formularzy, bądź rozbudowanych narzędzi do obsługi zaawansowanych procesów w dużych korporacjach. Każda aplikacja wymaga jednak indywidualnej analizy, aby zaprojektować optymalne rozwiązanie. Rozwiązanie, które musi zostać finalnie wdrożone i udostępnione do użycia dla naszych klientów.

Jak odnaleźć się w gąszczu wymagań, rozwiązań, narzędzi, deweloperów, bezpieczeństwa, obowiązujących metodologii i standardów? O tym wszystkim będzie to spotkanie.

Opis firmy

Citi Solutions Center (CSC) Poland ma swoje lokalizacje w Warszawie (HQ) oraz w Olsztynie. Niezależnie od tego, czy lepiej czujesz się w dynamicznym otoczeniu, czy też cenisz sobie spokojną, rodzinną atmosferę – z Citi możesz zbudować wartościową karierę i cieszyć się równowagą pomiędzy rozwojem zawodowym, a życiem prywatnym. CSC Poland jako strategiczna dla Grupy Citi lokalizacja została otwarta w 2005 roku, licząc zaledwie 57 pracowników. Dziś stanowimy międzynarodowy, różnorodny zespół składający się z ponad 6000 osób.

Nasze zespoły pracują w pełnym spektrum działalności Citi, operując w obszarach takich jak przeciwdziałanie praniu pieniędzy, operacje bankowości prywatnej, technologia, usługi skarbowe i finansowanie handlu czy audyt wewnętrzny, świadcząc także usługi w zakresie rynków finansowych i papierów wartościowych oraz wielu innych.

Możliwości pracy i rozwoju w Citi Solutions Center Poland obejmują nie tylko różne gałęzie biznesu, ale także wiele lokalizacji – nasze usługi świadczymy w 90 krajach na całym świecie!

Link do spotkania

URL: https://citi.zoom.us/j/96904253759?pwd=TmtWMzRsemZWMnYvK1JNWU9jWjVLZz09