Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Poniedziałek z IT | eq system | Serwis, utrzymanie i rozwój systemów informatycznych. Zróżnicowane wyzwania oraz to jakie kompetencje rozwija ten obszar IT.

20.10.2022 - 13:42, aktualizacja 26.10.2022 - 10:34
Redakcja: jp
Tagi: poniedziałek z IT

Agnieszka Gładysz – dyrektor Działu Utrzymania
Tomasz Calik – ekspert w Dziale Utrzymania
Łukasz Maciejowski – konsultant w Dziale Utrzymania

O spotkaniu

Podczas wystąpienia z praktykami zostaną omówione narzędzia i sposoby działania na projektach oraz proces dbania o prawidłowe funkcjonowanie systemu oraz usług dostarczonych klientom. Dobrze dobrane narzędzia informatyczne, aby poprawnie działały, muszą współgrać z dopasowaną i kompleksową opieką techniczną. Profesjonalne usługi serwisowe i rozwojowe są niezbędne na etapie usuwania awarii, a także minimalizacji przestojów w pracy, czasochłonności napraw czy wykonywania koniecznych aktualizacji oraz modyfikacji oprogramowania. Utrzymanie rozwiązań wiąże się także z ich ciągłym doskonaleniem oraz dopasowywaniem do zmieniających się potrzeb.

Pytanie kluczowe: Zróżnicowane wyzwania, wielość obszarów technicznych oraz wyspecjalizowane kompetencje. Jaki rozwój niesie za sobą praca z utrzymaniem systemu?

Opis firmy

Od 1991 roku eq system doradza, tworzy i wdraża rozwiązania informatyczne w zakresie kompleksowego zarządzania przedsiębiorstwem. Nasz autorski system XPRIMER służy optymalizacji procesów w zakresie zarządzania produkcją i personelem. Współpracujemy z przedsiębiorstwami, reprezentującymi sektor produkcyjny, usługowy i handlowy.

Z roku na rok rośniemy w siłę i poszerzamy swoje struktury. Tempo naszego rozwoju jest efektem zespołowej pracy ponad 200 zdolnych i ambitnych specjalistów z różnych dziedzin. Wierzymy w naszych pracowników i chętnie w nich inwestujemy. Stawiamy przed nimi wyzwania, bo wiemy, że razem będziemy w stanie sprostać każdemu z nich.

Zapraszamy na spotkania, podczas których będziemy dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów w zakresie tworzenia oprogramowania i wspierać Cię w budowaniu kompetencji przydatnych na rynku pracy.

Link do spotkania