Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Tagi: poniedziałek z IT

Krystian Przybyła-Warmuziński

O spotkaniu

Code review – poradnik dla początkujących.

Jak uniknąć błędów w kodzie? Jak pisać kod dobrej jakości? Jak proces code review wygląda w firmach? Podczas tego wykładu poznasz odpowiedź na powyższe pytania. Dodatkowo, prowadzący przeprowadzi krótkie szkolenie z code review ilustrowane przykładami najczęstszych błędów. Niektóre z nich są zabawne, inne zwodnicze, a jeszcze inne budzą głęboki niepokój. Przyjdź i przekonaj się, jakie problemy mogą kryć się w kodzie aplikacji i jak profesjonalnie rozprawić się z nimi w procesie code review.

Opis firmy

Sopra Steria Apps Services, jako Globalne Centrum Serwisowe dla rozwoju oprogramowania, jest liderem w dziedzinie transformacji cyfrowej. Tej Firmie zaufały organizacje prywatne i publiczne podejmujące złożone i krytyczne wyzwania biznesowe. Konsultanci IT na co dzień tworzą oraz doskonalą istniejące już rozwiązania w oparciu o najnowsze technologie, w tym AI. Wykorzystują również takie języki programowania jak Java, .Net, C++ oraz rozwiązania chmurowe.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz zasoby które postaramy się przekazać podczas wykładów, pozwolą Wam zdobyć wiedzę i rozwinąć kompetencje niezbędne w codziennej pracy

Link do spotkania