Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych

12.01.2023 - 10:04, aktualizacja 20.03.2023 - 11:23
Redakcja: jp
Tagi: diploma ceremony, rozdanie dyplomów

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych odbędzie się 24 marca 2023 r. o godzinie 16.00 w sali P/0/05 w Chorzowie przy ul. 75 Pułku Piechoty 1A.

Absolwenci, którzy wezmą udział w wydarzeniu, przywdzieją togi akademickie oraz wyjątkowe birety, otrzymają list gratulacyjny, a uroczystość zwieńczy słynny gest wyrzucenia biretów w górę. Będzie to też niepowtarzalna szansa wykonania pamiątkowego zdjęcia z promotorem pracy dyplomowej oraz maskotką Uniwersytetu Śląskiego – USiołkiem. Uroczystość uświetni występ artystyczny tria Zbigniew Wałach | Wojciech Golec | Marcin Żupański.

Chwilę po uroczystości będzie również okazja do uczczenia sukcesu w gronie koleżanek i kolegów ze studiów, a także rodziny i przyjaciół.

Rejestracja trwa od 01.02.2023 r. do 18.03.2023 r. Link do formularza: https://formularze.us.edu.pl/dyplom