Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Wydziałowy Wirtualny Dzień Adaptacyjny

24.09.2020 - 22:29, aktualizacja 29.09.2020 - 14:36
Redakcja: jp

Zapraszamy studentów I roku do uczestnictwa w Wydziałowym Wirtualnym Dniu Adaptacyjnym, który odbędzie się 7 października 2020 r. o godz. 12.00 na fanpage’u samorządu Studenckiego UŚ.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele samorządu studenckiego Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych, którzy przekażą najważniejsze informacje dotyczące wydziału i przybliżą jego specyfikę. Porozmawiają z najważniejszymi osobami na wydziale – Panią Dziekan prof. dr hab. Danutą Stróż, Panią Prodziekan prof. dr hab. Ewą Malicką, Panią Kierownik Dziekanatu mgr inż. Katarzyną Szczerbą, Panią Koordynator ds. Dostępności dr Małgorzatą Gajos-Grzetić oraz przedstawicielami opiekunów pierwszego roku dr Agnieszką Kulawik i dr Marzeną Podgórną.

Przedstawiciele wydziałowych władz opowiedzą więcej o tym, jak poruszać się po jednostce, gdzie załatwić najważniejsze sprawy i w jaki sposób kontaktować się z pracownikami wydziału. Uczestnicy spotkania wysłuchają również Panią Prorektor ds. Kształcenia i Studentów dr Katarzynę Tryndę oraz Pana Prorektora ds. Współpracy Międzynarodowej i Krajowej dr. hab. prof. UŚ Tomasza Pietrzykowskiego, którzy przedstawią szczegóły kształcenia zdalnego. Głos zabierze także wydziałowy psycholog.

Drugą częścią Wydziałowego Wirtualnego Dnia Adaptacyjnego będzie wirtualna wycieczka, podczas której zostaną pokazane najważniejsze i najciekawsze miejsca na Wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych.