Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Konkurs na pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki

07.03.2021 - 00:40, aktualizacja 07.03.2021 - 00:43
Redakcja: jp

Główny Urząd Statystyczny zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki, obronioną w roku akademickim 2019/2020.

Celem inicjatywy jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej oraz najlepszej pracy doktorskiej z zakresu statystyki oraz popularyzacja wiedzy o statystyce i jej zasobach informacyjnych. Organizatorem Konkursu jest Dyrektor Generalny Głównego Urzędu Statystycznego.

Uczestnikami Konkursu mogą być:

• absolwenci studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich – w części dotyczącej najlepszej pracy magisterskiej z zakresu statystyki,
  • absolwenci studiów doktoranckich – w części dotyczącej najlepszej pracy doktorskiej.

Prace konkursowe mogą przesyłać samodzielnie ich autorzy.

Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do 31 marca 2021 r. Szczegółowe informacje, regulamin oraz niezbędne załączniki znajdują się na stronie Głównego Urzędu Statystycznego.