Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

20.09.2021 - 12:40, aktualizacja 20.09.2021 - 12:50
Redakcja: jp
grafika towarzysząca

Diebold Nixdorf rośnie w siłę. Globalne Centrum Oprogramowania rozwija się i poszukuje osób gotowych do rozpoczęcia lub rozwoju kariery w branży oprogramowania. Odwiedź firmę 28 września 2021 r. i znajdź ofertę dostosowaną do Ciebie!

CO? – Diebold Nixdorf Day Katowice 2.1
KIEDY? – 28 września 2021 r. od godz. 10.00
GDZIE? – siedziba firmy – Katowice, ul. Gawronów 4

O INICJATYWIE
Diebold Nixdorf tworzy i ulepsza oprogramowanie, które zasila bankomaty i terminale punktowe (POS) dla największych na świecie instytucji finansowych i sprzedawców detalicznych.

Poszukiwani są absolwenci i weterani branży, którzy szukają nowych wyzwań w dynamicznej, przyszłościowej firmie, której celem jest stworzenie łącznika pomiędzy ludźmi, oprogramowaniem i sprzętem.

Podczas wydarzenie uczestnicy odbędą wycieczkę po kampusie firmy, spotkają się z członkami zespołu programistów i porozmawiają ze Specjalistami ds. rekrutacji – aby zobaczyć, jakie ekscytujące możliwości oferuje firma. Uczestnicy proszeni są o dostarczenie CV.

Rejestracja na spotkanie odbywa się przez stronę

źródło: Biuro Karier COS