Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Rekrutacja DODATKOWA na płatne STAŻE! Tylko do 23 kwietnia!

21.04.2021 - 10:34, aktualizacja 21.04.2021 - 10:34
Redakcja: jp

Tylko do 23 kwietnia trwa rekrutacja dodatkowa na płatne, 1- i 3-miesięczne staże w wybranych firmach. Oferta jest skierowana dla studentów studiów stacjonarnych ostatnich 4 semestrów (wszystkich kierunków).

Aby wziąć udział w stażu, 20% osób z danego roku i kierunku też musi zgłosić chęć udziału w stażu. Student może skorzystać z BAZY FIRM lub samemu znaleźć firmę, w której chciałby odbyć staż (powiązany z kierunkiem studiów).

W celu przystąpienia do rekrutacji do modułu stażowego należy zapoznać się z  REGULAMINEM, a następnie wypełnić i wysłać skany na adres e-mail: monika.pawlowska@us.edu.pl następujących dokumentów:

! TYLKO w przypadku samodzielnego znalezienia firmy na staż należy przesłać DEKLARACJĘ PRACODAWCY dotyczącą przyjęcia na staż (załącznik nr 8).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Karier UŚ.