Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

18.05.2021 - 16:10, aktualizacja 18.05.2021 - 16:10
Redakcja: jp
Biuro Karier - logo

Biuro Karier COS zaprasza na spotkanie z przedstawicielem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej im. Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego, 25 maja br. w godz. 13.00-14.00 na platformie MS Teams. Misją uczelni jest kształcenie członków służby cywilnej oraz kadr wyższych urzędników dla administracji RP. Każdy słuchacz Szkoły otrzymuje przez 1,5 roku kształcenia stypendium.
Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, czym jest KSAP, jakie wymagania należy spełnić, aby zostać przyjętym, jakie są korzyści dla jej słuchaczy, jak wygląda kwestia mianowania do służby cywilnej. Każdy słuchacz Szkoły otrzymuje przez 1,5 roku kształcenia stypendium.
Rejestracja odbywa się poprzez formularz aplikacyjny. Na dzień przed wydarzeniem uczestnicy otrzymają link do spotkania.