Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Szkolenie ARK “100% Player 1 – How to successfully transition from a player to the gaming industry”

16.09.2021 - 15:35, aktualizacja 16.09.2021 - 15:37
Redakcja: jp

Biuro Karier COS zaprasza studentów i absolwentów UŚ na webinar o tym, jak wygląda świat gier „od kuchni” i jaką rolę można w nim odegrać. Szkolenie Akademii Rozwoju Kariery poprowadzą w języku angielskim specjaliści z firmy Keywords Studios. Szkolenie pn. “100% Player 1 – How to successfully transition from a player to the gaming industry” odbędzie się w środę 22 września, w godz.  16.30-17.30. Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny, o zakwalifikowaniu uczestnik zostanie poinformowany mailowo na dzień przed szkoleniem.

Opis szkolenia: We will talk about the crucial role of Player Support and how You could be part of this strategic asset providing a structured overview with a real impact on the industry, the future of PS, benefits, tips & tricks once you will be ready to start your game.

Więcej na stronie Biura Karier: http://www.bk.us.edu.pl