Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Szkolenie ARK “12 Shades of Being a Modern Leader”

24.09.2021 - 13:46, aktualizacja 24.09.2021 - 13:48
Redakcja: jp

Przywództwo – taki jest temat ostatniego już szkolenia w ramach wakacyjnej Akademii Rozwoju Kariery, zorganizowanej przez Biuro Karier COS.  Webinar „12 Shades of Being a Modern Leader – wszystko co musisz wiedzieć na temat tworzenia i prowadzenia zespołu” odbędzie się w środę 29 września w godz. 13.00-15.30. Będzie to kompendium wiedzy o tym, jak zacząć, jak rozwinąć i jak utrzymać zespół, który chce ze sobą pracować i dbać o ciągły rozwój. Uwaga uczestników zostanie zwrócona na sprawy, które często pozostają przemilczane, a które mogą wpłynąć na to, czy zdecydujesz się podążyć drogą liderów.

Szkolenie, adresowane do studentów i absolwentów UŚ poprowadzą specjaliści z firmy Keywords Studios –  międzynarodowej firmy świadczącej usługi dla globalnej branży gier wideo. Zapisy odbywają się poprzez formularz aplikacyjny, uczestnicy zostaną powiadomieni o zakwalifikowaniu mailowo, na dzień przed szkoleniem.

Informacja o szkoleniu: http://www.bk.us.edu.pl