Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Szkolenie dla studentów: Bezpieczeństwo danych elektronicznych i systemów komputerowych

26.04.2021 - 11:45, aktualizacja 26.04.2021 - 12:15
Redakcja: jp

Instytut Chemii zaprasza studentów i studentki czterech ostatnich semestrów I i II stopnia kierunku chemia i technologia chemiczna do wzięcia udziału w rekrutacji na zajęcia pt. Warsztat z zakresu bezpieczeństwa danych elektronicznych i systemów komputerowych.

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i kompetencji z zakresu bezpieczeństwa danych elektronicznych i systemów komputerowych.
Szkolenia realizowane w formie wykładu oraz warsztatu praktycznego, prowadzone będą przez uznanego i cenionego w tej tematyce specjalistę. Po ich ukończeniu uczestnicy dostaną zaświadczenie/certyfikat uczestnictwa.

Termin szkolenia:
maj 2021, (terminy do ustalenia po rekrutacji)
Planowana jest realizacja 2 grup zajęć po 15 godzin/grupę, (np.: 3 dni po 5 godzin lekcyjnych).
Rekrutacja elektroniczna na szkolenia odbędzie się w dniach 19.04.2021 – 30.04.2021

Miejsce szkolenia:
Szkolenia będą realizowane w formie webinariów (on-line)

Szczegółowe informacje o szkoleniu