Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Szkolenie dla studentów | Modelowanie 2D lub 3D w środowisku Autodesk

06.05.2022 - 13:51, aktualizacja 06.05.2022 - 13:56
Redakcja: jp

W dniach od 06.05.2022 r. do 03.06.2022 r. trwa nabór na szkolenie z modelowania 2D lub 3D w środowisku Autodesk i umiejętności czytania dokumentacji technicznej maszynowej dla studentów Wydziału WNST UŚ w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach POWR.03.05.00-00-Z117/17-00 Zadanie 4 Certyfikowane szkolenia prowadzące do uzyskania kwalifikacji oraz zajęcia warsztatowe kształcące kompetencje studentów UŚ [MODUŁ 2]”.

Cel szkolenia

Celem zadania jest podniesienie kompetencji studentów na kierunkach prowadzonych na Wydziale nauk Ścisłych i Technicznych z modelowania 2D i 3D w systemach CAD z wykorzystaniem środowisk Autodesk. Środowiska te są jednymi z wiodących na rynku pod kątem projektowania płaskiego i przestrzennego maszyn i urządzeń. Efektem realizacji szkolenia będzie uzyskanie certyfikatu odbycia autoryzowanego kursu potwierdzającego kompetencje podstawowych umiejętności w zakresie modelowania CAD 2d lub 3D. Certyfikat odbycia autoryzowanego kursu pozwoli zwiększyć szanse absolwenta na zatrudnienie w wiodących na rynku firmach z branży biomechanicznej. Celem bezpośrednim szkoleń jest uzyskanie autoryzowanego certyfikatu odbycia szkolenia z modelowania 2D lub 3D przez studenta poświadczającego posiadanie wiedzy o projektowaniu w środowisku CAD oraz nowoczesnych umiejętności z zakresu modelowania 2D lub 3D. Certyfikat jest wydawany po pozytywnym wykonaniu zadań w ramach szkolenia.

Zakres szkolenia

Zakres tematyczny kursu obejmuje w zależności od wybranego pakietu oprogramowania Autocad lub Inventor (stopień 1 i stopień 2).
Ważne: Z potwierdzeniem w postaci załącznika 1b wypełnionym, zeskanowanym i zapisanym w .pdf proszę przesłać informację, które oprogramowanie Państwa interesuje AutoCad czy Inventor. By ułatwić kontakt z prowadzącymi szkolenie w zgłoszeniu proszę podać numer telefonu.

Informacje o szkoleniu

Prowadzący: P.A.NOVA SA, Dział Nowych Technologii, 44-100 Gliwice, Grodowa 11.
Adres szkolenia: Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych, platforma e-learningowa lub stacjonarnie ul. Będzińska 39, Sosnowiec. Forma szkolenia zależeć będzie od sytuacji epidemicznej i woli uczestników.
Termin 2 najbliższych edycji: 16-19.05.2022, 07-10.06.2022

Chętne osoby proszone są o wysłanie kompletu formularzy na adres e-mail piotr.duda@us.edu.pl do dnia 13.05.2022 r.
Na każdą edycję dostępne jest tylko 10 miejsc