Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

VI edycja Sympozjum Młodych Naukowców Wydziału Fizyki UW 2020

20.07.2020 - 09:23, aktualizacja 20.07.2020 - 09:29
Redakcja: jp

Koło Naukowe „Nanorurki” oraz Wydział Fizyki UW zapraszają studentów oraz doktorantów UŚ do czynnego udziału w VI edycji konferencji studencko-doktoranckiej Sympozjum Młodych Naukowców Wydziału Fizyki 2020. Odbędzie się ona w formie online w dniach 24–27 sierpnia 2020 na platformie ZOOM.

Podczas konferencji studenci oraz doktoranci z całej Polski będą mieli możliwość zaprezentowania swoich wyników badań w zakresie nauk fizycznych oraz pokrewnych. Dodatkowo wydarzenie umożliwi zapoznanie się z projektami naukowymi realizowanymi na innych uczelniach oraz nawiązanie nowych kontaktów z uczestnikami z całej Polski.

W tym roku referaty ustne będą transmitowane na żywo, plakaty zaś zostaną omówione podczas równoległych dyskusji z ich autorami. Harmonogram Sympozjum przewiduje ponadto wykłady na żywo zaproszonych prelegentów oraz ciekawe warsztaty online z zakresu umiejętności miękkich i nie tylko.

Rejestracja uczestników czynnych potrwa do 1 sierpnia br. za pomocą formularza. Uczestnicy bierni mogą zarejestrować się poprzez oddzielny formularz.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej oraz fanpage’u Sympozjum.