Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Weź udział w kursie programowania graficznego w środowisku LabView

15.01.2021 - 09:29, aktualizacja 20.01.2021 - 11:36
Redakcja: jp
Zapraszamy na kurs edukacyjny „Podstawy graficznego programowania w środowisku LabView” w ramach Projektu pt.: „Niech MOOC będzie z Tobą – programowanie drogą do sukcesu zawodowego”. Kurs jest skierowany do wszystkich studentów chcących poznać inną stronę programowania.
img

Podczas kursu uzyskasz kompetencje z zakresu podstaw programowania w środowisku LabView, które wykorzystuje graficzny język programowania G. Idea programowania w tym środowisku związana jest z kontrolowanym przepływem danych, dzięki czemu programowanie staje się bardziej intuicyjne. W ramach kursu rozwijane będą nie tylko umiejętności programistyczne, ale również umiejętności uniwersalne, a więc związane z analitycznym sposobem myślenia, kreatywnością i innowacyjnością. Po skończeniu kursu nabyte kompetencje wzmocnią Twoją pozycję na współczesnym rynku pracy.

Napisz na programowanie-w-mooc@us.edu.pl, skontaktujemy się z Tobą w możliwie najkrótszym czasie

Dokumenty rejestracyjne znajdziesz na stronie http://bip.us.edu.pl/zarzadzenie-nr-62021.

ZAPRASZAMY!