Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Seminarium “Needs and barriers in didactics of materials science and engineering”

22.04.2022 - 07:17 aktualizacja 22.04.2022 - 07:17
Redakcja: magdakorbela

Zapraszamy do udziału w seminarium pt. Needs and barriers in didactics of materials science and engineering, które odbędzie się 12 maja 2022 roku w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Materials Science Ma(s)ters – developing a new master’s degree” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+ KA220 HED.

Tematyka seminarium dotyczy m.in. problemów, ograniczeń oraz możliwości związanych z kształceniem studentów/studentek Inżynierii Materiałowej z perspektywy różnych europejskich uczelni.

Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej:

• stacjonarnie* – aula Wydziału Nauk Ścisłych i Technicznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. 75 Pułku Piechoty 1A, 41-500 Chorzów);
  • zdalnie – platforma ZOOM.

* Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc stacjonarnych, o rejestracji Uczestnika decyduje kolejność zgłoszeń. Do uczestnictwa wymagana jest elektroniczna rejestracja.

Szczegóły na temat samego projektu oraz seminarium na stronie.