Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Studentka kierunku informatyka stypendystką programu „New Technologies for Women – Ukraine”

11.01.2023 - 12:18 aktualizacja 11.01.2023 - 14:00
Redakcja: jp
Tagi: sukcesy studentów

Miło nam poinformować, iż Diana Hunchak została stypendystką programu „New Technologies for Women – Ukraine„, organizowanego przez Fundację Edukacyjną Perspektywy wspólnie z Intel Polska.

Oprócz rocznego stypendium, dostępu do cyklu warsztatów i programu mentoringowego, laureatka wzięła udział w konferencji „INCUBATING FREEDOM for Ukraine – wspólnie do cyfrowej przyszłości” (Lublin, 1-2 grudnia 2022), będzie też gościć na Perspektywy Women in Tech Summit 2023 – największym w Europie wydarzeniu dla kobiet w technologiach, które odbędzie się 14-15 czerwca 2023 w Warszawie.

Diana Hunchak jest studentką na 3 roku na kierunku informatyka, na specjalności Inżynieria systemów informatycznych. W przyszłości chce dalej rozwijać się jako programistka i pracować w branży IT. Po obowiązkowych praktykach, została w firmie Ericsson i planuje, że w przyszłości będzie tam budować swoją karierę.

Gratulujemy i życzymy spełnienia marzeń!!!

Więcej o samej konferencji: https://ukraine.perspektywy.org/