Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

XLIV międzynarodowa konferencja pt. ” Matter To The Deepest”

08.07.2021 - 14:40, aktualizacja 15.09.2021 - 08:39
Redakcja: jp

Zaproszenie na XLIV Międzynarodową Konferencję „Matter To The Deepest”.

Co drugi rok na Śląsku organizowana jest międzynarodowa konferencja w zakresie fizyki teoretycznej oddziaływań fundamentalnych „Matter To The Deepest – Recent Developments In Physics Of Fundamental Interactions”.

Nadchodząca XLIV edycja zostanie zorganizowana przez zespoły badawcze Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego. Konferencja ta jest powszechnie znana w Europie, uczestniczą w niej nie tylko naukowcy z Europy, ale także z całego świata, głównie z Azji i Ameryki (Japonia, USA, Kanada i Chiny).

Celem Konferencji jest upowszechnienie wyników najnowszych badań z fizyki oddziaływań fundamentalnych, w tym istotnych osiągnięć polskich uczonych i młodych badaczy. W tym roku wydarzenie to odbędzie się w całości w formie zdalnej. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie internetowej: http://indico.if.us.edu.pl