Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych

Wykłady prof. Romana Taulera Ferré oraz prof. Alejandro C. Olivieriego

28.04.2022 - 10:48, aktualizacja 04.05.2022 - 11:04
Redakcja: jp

W środę 27 kwietnia 2022 roku odbyły się dwa wykłady towarzyszące uroczystości nadania tytułu doktora honoris causa Uniwersytetu Śląskiego prof. Romanowi Taulerowi Ferré. Wykłady wygłosili dostojny doktorant oraz recenzent w przewodzie prof. Alejandro C. Olivieri:

• Román Tauler Ferré „Multivariate Curve Resolution – a powerful chemometrics tool” („Wielowymiarowa dekonwolucja krzywych – użyteczne narzędzie chemometrii”),
  • Alejandro C. Olivieri „Multi-way calibration and its analytical advantages” („Kalibracja wielowymiarowa i jej analityczne zalety”).

Wykłady odbyły się w Chorzowie w Śląskim Międzyuczelnianym Centrum Edukacji i Badań Interdyscyplinarnych.

Link do galerii zdjęć: https://us.edu.pl/multimedia/wyklady-prof-romana-taulera-ferre-oraz-prof-alejandro-c-olivieriego