Wydział Nauk Ścisłych i Technicznych
Wstęp wolny
Przypominamy, że na wszystkie wykłady matematyczne i informatyczne obowiązuje wstęp wolny i nie ma potrzeby się zapisywać. Także część warsztatów z matematyki nie jest objęta rejestracją. Zapraszamy! Więcej informacji można znaleźć w harmonogramie.
Wolne miejsca
Są jeszcze wolne miejsca na niektóre warsztaty i pokazy w trakcie Święta Liczby Pi! Zapraszamy do śledzenia formularzy rejestracyjnych.
Zapisy!
Znane są już dokładne terminy zapisów napokazy i warsztaty, które tego wymagają. Można się już zapisywać na część wydarzeń z chemii.
Wykłady i warsztaty - informatyka
Harmonogram Święta Pi został uzupełniony o wykłady i warsztaty informatyczne. Zapraszamy do zapoznania się z nimi!
Zapisy na wydarzenia
W najbliższych dniach zostaną uruchomione zapisy na część wydarzeń, które odbędą się w trakcie Święta Liczby Pi. Wszystkie informacje są dostępne w zakładce "Zapisy na wydarzenia"
Wydarzenia - chemia
W zakładce "harmonogram" dostępne są już wykłady, warsztaty i pokazy chemiczne. Proszę zwracać uwagę, bo plan jest regularnie aktualizowany.
Harmonogram zajęć
W zakładce harmonogram dostępne są już informacje o części wydarzeń. Terminarz będzie na bieżąco aktualizowany.
Wykład inauguracyjny
Wykład inauguracyjny pt.: "Pi razy oko" podczas XIV Święta Liczby Pi wygłosi prof. Michał Szurek. Zapraszamy 12 marca, godz. 9:42.
Dotacja Fundacji mBanku
XIV edycja Święta Liczby Pi uzyskała dotację Fundacji mBanku
XIV Święto Liczby Pi
Tegoroczne Święto Liczby Pi odbędzie się w dniach 12 - 13 marca 2020.