Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Prawa i Administracji

Weź udział w prestiżowym programie Pracownia Liderów Prawa!

04.10.2020 - 08:30 aktualizacja 08.10.2020 - 08:51
Redakcja: administrator

Do 30 października czekamy na Państwa zgłoszenia do kolejnej edycji elitarnego programu edukacyjnego “Pracownia Liderów Prawa”, realizowanego przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości, który przy prowadzonych projektach współpracuje z wykładowcami najlepszych uczelni świata, w tym między innymi z Uniwersytetu Harvarda, MIT, IESE Business School, czy też z SRI International.

Pracownia Liderów Prawa to nowoczesna forma kształcenia przyszłych prawniczych elit, które dzięki niej mogą czerpać z wiedzy i doświadczenia aktualnych liderów prawa, polityki oraz gospodarki. Wśród nich znajdą Państwo między innymi wykładowców najbardziej renomowanych polskich uczelni, jak również prawników pracujących dla najlepszych kancelarii oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.

Kolejne edycje Pracowni cieszą się stale rosnącą popularnością, dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podczas tej rekrutacji otwieramy możliwość aplikowania do jednego z dwóch przygotowanych przez nas Programów:

• Program Student  to szansa na wymarzony start dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze studiami jak i tych, którzy pierwsze kroki mają za sobą. Do udziału w nim zapraszamy więc studentów I, II, III oraz IV roku.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

• Program Główny adresowany jest do studentów ostatniego roku, absolwentów prawa, aplikantów i asystentów sędziów, prokuratorów oraz przedstawicieli innych zawodów prawniczych.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy:  
https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx

Z wyjątkowej szansy doskonalenia swoich umiejętności, jaką jest Pracownia Liderów Prawa, skorzystać mogą zarówno studenci oraz absolwenci prawa, jak i innych kierunków, o ile byłoby to uzasadnione ich zaangażowaniem we wskazanym obszarze.

Przygotowany dla Państwa program obejmuje siedem zjazdów szkoleniowych przeprowadzonych w Warszawie lub w jej okolicach, Szkołę Letnią, a także Projekt Społeczny. Udział w Pracowni jest nieodpłatny. Zapewniamy również wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów.

Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie przez nich programu, a wyróżniające się osoby także niepowtarzalną szansę na odbycie praktyk w Ministerstwie Sprawiedliwości, czy też w Instytucie Wymiaru Sprawiedliwości.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej:
www.liderzy.iws.org.pl
Aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami dotyczącymi rekrutacji zachęcamy także Państwa do obserwowania profili Pracowni Liderów Prawa w mediach społecznościowych:

* Faceboook: https://www.facebook.com/liderzyprawa

* Twitter: https://twitter.com/LiderzyPrawa

* Instagram: https://www.instagram.com/liderzyprawa

return to top