• Polish

25.03.2021 - 14:10 aktualizacja 25.03.2021 - 14:10
Redakcja: administrator

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić Państwa do udziału w VIII Międzynarodowym Kongresie Azjatyckim, który odbędzie się w dniach 22-24 września w Toruniu. Rejestracja trwa do 10 sierpnia 2021 r.

Do tej pory udział w VIII Kongresie potwierdziło ponad stu dyplomatów i uczonych z całego świata.

VIII Międzynarodowy Kongres Azjatycki został poprzedzony siedmioma konferencjami naukowymi oraz siedmioma Kongresami, co świadczy o naszym unikalnym doświadczeniu.

Entuzjastów, naukowców, przedsiębiorców i ekspertów zajmujących się szeroko pojętą tematyką azjatycką, współpracą między państwami Europy i Azji, zapraszamy do udziału w żywej, interdyscyplinarnej dyskusji oraz licznych imprezach towarzyszących o charakterze naukowym i kulturowym.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.kongresazja.pl

return to top