Wydział Prawa i Administracji

Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy – online – 11-25 lipca 2021

27.04.2021 - 07:49 aktualizacja 27.04.2021 - 07:49
Redakcja: administrator

Center for American Studies zaprasza do udziału w całkowicie darmowej szkole letniej online pt. Summer School in the Foundations of Democracy: American Law, Politics & Economy 2021

Aby wziąć udział w szkole letniej, nie musisz posiadać żadnej wcześniejszej wiedzy specjalistycznej. Udział w Summer School in American Law, Politics & Economy 2021 pozwoli Ci na poszerzenie wiedzy z zakresu dziedzin takich jak prawo, polityka, ekonomia, socjologia… i wiele więcej! Weźmiesz udział w zajęciach prowadzonych przez ekspertów z USA i Europy, zyskasz praktyczne umiejętności oraz podniesiesz swoje kompetencje językowe.

Szkoła letnia odbędzie się zdalnie na platformie MS Teams w dniach 11-25 lipca 2021. Zapisy trwają tylko do 1 MAJA!

Więcej informacji o zapisach i cały program: https://fb.me/e/UOR9WUQO

return to top