Wydział Prawa i Administracji

Komunikat Rektora w sprawie zorganizowania gry terenowej zamiast zajęć dydaktycznych

30.09.2021 - 12:13 aktualizacja 30.09.2021 - 12:26
Redakcja: martarekosiewicz

KOMUNIKAT

Rektora Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach z dnia 30 września 2021 r. w sprawie zorganizowania w dniu 4 października 2021 r. gry terenowej zamiast zajęć dydaktycznych

Na wniosek Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego, wyrażam zgodę na zorganizowanie w dniu 4 października 2021 r. (poniedziałek) gry terenowej w ramach tygodnia integracyjnego dla studentek i studentów pierwszego roku studiów I, II stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich, zamiast zajęć dydaktycznych.

Ponadto uprzejmie proszę Państwa Dziekanów o usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach dydaktycznych studentów lat wyższych (również uczestniczących w grze terenowej) na podstawie zaświadczenia wydanego przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Śląskiego.

Jednocześnie zmieniam ustalenia Komunikatu z dnia 27 września 2021 r. w sprawie godzin rektorskich w dniu 4 października br., przepraszając Państwa za powstałe zamieszanie.

Z up. Rektora

Dr Katarzyna Trynda, prof. UŚ

Prorektor ds. kształcenia i studentów

Komunikat Rektora z dnia 30.09.2021 r.

return to top