Wydział Prawa i Administracji

01.10.2021 - 08:12 aktualizacja 01.10.2021 - 09:29
Redakcja: martarekosiewicz

Braci Studencka!!

Rozpoczynasz studia? Chcemy Cię poznać! I jest okazja, żeby poznać nowe Koleżanki i Kolegów!

To Twój kolejny rok na Uczelni? Przypomnijmy się sobie po roku zdalnych kontaktów i zacznijmy zabawą kolejny niezapomniany etap!

Samorząd Studencki ma kilka świetnych pomysłów na dobry początek. Jak co roku organizuje Dni Adaptacyjne, a właściwie cały TYDZIEŃ INTEGRACYJNY, w ramach którego zaprasza na szereg atrakcji i aktywności (o różnym stopniu wysiłku koniecznego do włożenia).

Każdy znajdzie coś, co poruszy wrażliwą część jego duszy.

Do rzeczy zatem –> Co? Jak? I kiedy?

Masz zmysł detektywa? Lubisz spacery i rywalizację? Właśnie dla Ciebie w PONIEDZIAŁEK 4 października organizujemy grę terenową – odkryjecie zakamarki Katowic (zupełnie przy okazji cykniesz fotki i wrzucisz na social media).

Gra jest organizowana z myślą o “pierwszoroczniakach”, ale ich starsi koleżanki i koledzy, jeśli też zechcą w niej uczestniczyć, otrzymają od Samorządu Studenckiego usprawiedliwienia.

Studentów pierwszych lat zapraszamy do budynku Wydziału na godzinę 11:30.

• studenci z nazwiskami rozpoczynającymi się na A-F – aula 6
  • studenci z nazwiskami rozpoczynającymi się na G-N – aula 7
  • studenci z nazwiskami rozpoczynającymi się na O-Ż – aula 8

Podzielimy Was na grupy, i przekażemy podstawowe informacje.

Planszówki to Twoja pasja? To Twój będzie WTOREK 5 października i wieczór gier planszowych.

O godzinie 18:00 zapraszamy Was do jednej z sal nowej siedziby Wydziału Humanistycznego (ul. Uniwersytecka 4, Katowice) na wieczór wyzwań przy planszy! Dla najwytrwalszych przewidujemy nagrody i drobne upominki.

Kto nie lubi dobrze zjeść? A śpiewać każdy może! Przyjdź w ŚRODĘ 6 października na grillowanie z prezentacją wydziałowych rad samorządu i mediów akademickich, a także karaoke oraz oraz… sprawdzenie swoich umiejętności w grze we flanki. Wszystko to na patio nowej siedziby Wydziału Humanistycznego od godziny 14.00 do 20.00.

Jesteś kinomanem? Nie może Cię zabraknąć w CZWARTEK 7 października bo będą seanse w kinie Helios. A jeśli lubisz tańczyć, to zapraszamy na parkiet Klubu Spiż w Kato na imprezę integracyjną.

Lubisz być dobrze przygotowany przed nowym wyzwaniem? Koniecznie zarezerwuj sobie czas na DZIEŃ ADAPTACYJNY, który odbędzie się 5 i 7 października (zerknij po szczegóły do harmonogramu poniżej). W czasie adapciaka odbędą się szkolenia dla Studentek i Studentów pierwszego roku z Waszych praw i obowiązków, studenckiego savoir-vivre’u, działalności Samorządu Studenckiego i innych organizacji studenckich, a także struktury Uczelni oraz punktów wsparcia dla Studentów. Podczas spotkania będziecie mieli także okazję do poznania władz Naszego Wydziału

Harmonogram spotkań jest następujący:

• studenci z nazwiskami rozpoczynającymi się na A-G – wtorek, 5 października g. 9:00, aula 8
  • studenci z nazwiskami rozpoczynającymi się na H-O – czwartek, 7 października g. 9:00, aula 8
  • studenci z nazwiskami rozpoczynającymi się na P-Ż – czwartek, 7 października g. 11:30, aula 8

Naprawdę warto być razem! Do zobaczenia!

𝗨𝗪𝗔𝗚𝗔!! Zgodnie z komunikatami Pani Rektor, gra terenowa jest organizowana ZAMIAST zajęć dydaktycznych dla I roku. Podobnie w piątek – Studenci z pierwszego roku są zwolnieni z zajęć, aby uczestniczyć w Dniu Adaptacyjnym.

Dołączcie do wydarzenia i bądźcie na bieżąco:

Śledźcie też fanpage samorządu:

Mam wielką nadzieję, że będziecie się dobrze bawić.

Do zobaczenia!

Samorząd Studencki