Wydział Prawa i Administracji

Projekt unijny TRAIL – szkolenia transnarodowe i osiągnięte postępy

03.11.2021 - 14:15 aktualizacja 03.11.2021 - 14:27
Redakcja: martarekosiewicz

Projekt Unijny TRAIL  realizowany jest przez Międzynarodowe  Konsorcjum w składzie:

Centre for European Constitutional Law – koordynator projektu, Uniwersytet w Atenach, Uniwersytet w Talinnie, Uniwersytet Cypryjski, Uniwersytet Łotewski oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Projekt TRAIL jest wyjątkową międzynarodową inicjatywą, zacierającą granicę, a co najważniejsze niwelującą bariery językowe w dostępie do wiedzy. Skorzystanie z dobrodziejstw Projektu spotkało się z wielkim zainteresowaniem prawniczych samorządów zawodowych w całym kraju. Realizacja Projektu zacieśniła również współpracę Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego z Izbą Adwokacką, Notarialną oraz Komorniczą.

Więcej informacji:

return to top